Kategorie

  • DOPRAVA ZDARMA
  • KDE NÁS NAJDETE?
  • REKLAMNÍ PŘEDMĚTY I PRO VÁS

O nás

Naše společnost byla založena v roce 1996, a prezentujeme se jako česká firma zaměřená na dovoz, prodej a potisk reklamních předmětů, reklamní potisk, výrobu tiskovin a předtiskovou přípravu.

Silný důraz klademe především na nízkou cenu, kvalitu, rychlost realizace a komunikace. Z hlediska těchto aspektů zdokonalujeme naše služby nákupem nových strojů, aktualizací informačního systému, webových stránek a rozšiřování skladových a výrobních prostor.

Naše společnost veškeré potisky realizuje vlastními tiskovými technologiemi, jako jsou UV tisk (stroje EFI), eko-solventní tisk (stroje MUTOH), tamponový tisk (stroje McCulloh), sítotisk, transférový tisk. Dále vlastníme stroj pro přímý potisk textilu a stroj pro tepelnou ražbu. Společnost vlastní i malonákladový tiskový stroj a dále máme podíl ve flexotiskové tiskárně a ofsetové tiskárně.

Zakládáme si na profesionalitě a dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamních předmětů a tiskovin, jejichž cílem je na všech úrovních především spokojený zákazník.

Můžeme plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů a dokonce i koncové zákazníky, kteří od nás nakupují zboží po jednom kuse bez potisku.

Chcete zvýraznit Vaši firmu?

Rád Vám poradíme - Kontaktujte nás!


Follow us on Facebook