ESHOP s kalkulačkou tisku

Kategorie

  • DOPRAVA ZDARMA

O nás

Naše tiskárna byla založena v roce 1996, a jsme česká firma zaměřená především na tisk - sítotisk, transfér, UV tisk,  dovoz a prodej reklamních předmětů, výrobu tiskovin a předtiskovou přípravu.  Vyrábíme ale i krabičky, čočky a jiné obaly. Potiskujeme vlastní i dodané materiály jako tašky (papírové, textilní i PE), tužky, archy (plast, papír, lepenka) a další reklamní materiály.

Silný důraz klademe především na nízkou cenu, kvalitu, rychlost realizace a komunikace. Z hlediska těchto aspektů zdokonalujeme naše služby nákupem nových strojů, aktualizací informačního systému, webových stránek a rozšiřování skladových a výrobních prostor.

Veškeré potisky realizuje vlastními tiskovými technologiemi, jako jsou UV tisk (stroje EFI), eko-solventní tisk (stroje MUTOH), tamponový tisk (stroje McCulloh), sítotisk, transférový tisk. Dále vlastníme stroj pro přímý potisk textilu a stroj pro tepelnou ražbu. Společnost vlastní i malonákladový tiskový stroj a dále máme podíl ve flexotiskové tiskárně a ofsetové tiskárně.

Zakládáme si na profesionalitě a dlouholeté zkušenosti v oblasti polygrafie a reklamy a naším cílem je na všech úrovních především spokojený zákazník.

Můžeme plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů a dokonce i koncové zákazníky, kteří od nás nakupují zboží po jednom kuse bez potisku.

                      

 


Follow us on Facebook